O firmie - Serwis skuterów, motocykli, quadów, rowerów i pojazdów elektrycznych

O firmie

Serwis nie prowadzi wysyłkowej sprzedaży części i telefonicznych szkoleń dot. naprawy lub tuningu pojazdów!

MOTOR-LAND to wyłączny importer pojazdów marek KYMCO, BENELLI, KEEWAY, NIU oraz rowerów MARIN, a także części producentów takich jak D.I.D, SUNSTAR, VESRAH, POWER-FORCE. MOTOR-LAND to także jedna z największych, ogólnopolskich hurtowni części zamiennych do skuterów, maxiskuterów, pojazdów ATV i motocykli.

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami i dystrybutorami oferujemy w atrakcyjnych cenach pełen asortyment markowych części zamiennych firm RMS, TOP RACING, DENSO, UNIBAT, DYCO.

Bezpośredni dostęp do ogromnej bazy części oraz ponad 20-letnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie profesjonalnego serwisu w którym realizujemy wszelkie naprawy markowych pojazdów oraz rowerów i rowerów elektrycznych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowanych mechaników i doskonałe zaplecze techniczne. Przed rozpoczęciem pracy nasz doradca serwisowy udzieli Państwu obszernych informacji o planowanym zakresie prac i kosztach z nimi związanych.

W razie konieczności dostarczymy uszkodzony pojazd do naszej siedziby. Wszystko to gwarantuje szybki i niezawodny serwis Państwa pojazdu. Wykonujemy podstawowe przeglądy mechaniczne oraz wszelkie naprawy. Na Państwa życzenie zajmiemy się także zaawansowanym tuningiem mechanicznym skuterów.

Zapraszamy serdecznie.