Serwis pojazdów elektrycznych

Zepsuł Ci się rower elektryczny? A może hulajnoga lub inny pojazd elektryczny? Nie martw się. Odwiedź nasz serwis pojazdów elektrycznych!

Serwis rowerów elektrycznych

Twój rower elektryczny wymaga serwisu i fachowej obsługi? Serwisujemy rowery elektryczne oparte na systemach m. in. Bafang, Shimano, czy Bosch. W swoim zespole posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Nie czekaj, zleć nam serwis swojego roweru i ciesz się sprawnym jednośladem!

W swojej ofercie posiadamy również usługę konwersji roweru, czyli dołożenia napędu elektrycznego do tradycyjnego roweru. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie: Konwersja roweru tradycyjnego na elektryczny

Serwis skuterów elektrycznych

Jako wyłączny importer marki NIU, producenta nr 1. skuterów elektrycznych na świecie, posiadamy duże doświadczenie i wiedzę jeśli chodzi o obsługę i serwisowanie różnego rodzaju skuterów elektrycznych. Jeśli masz problem ze swoim skuterem elektrycznym, skontaktuj się z nami!

Serwis hulajnóg i deskorolek elektrycznych

W naszym serwisie nie skupiamy się tylko i wyłącznie na większych pojazdach. Jeśli masz problem ze swoją hulajnogą lub deskorolką elektryczną, przyprowadź ją do nas, a my ten problem rozwiążemy!

Serwis innych pojazdów elektrycznych

Jeśli interesuje Cię serwis jakiegoś innego, być może mniej oczywistego pojazdu elektrycznego, skontaktuj się z nami! Po przesłaniu szczegółów zobaczymy co da się zrobić!

Nie czekaj, kliknij w poniższy przycisk i skontaktuj się z nami!