Serwis Rowerowy

SERWIS ROWERÓW I ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH DZIEKANÓW NOWY – ŁOMIANKI

tel: 22 670 98 31 e-mail: [email protected]


Zapraszamy Was serdecznie do naszego serwisu rowerów i rowerów elektrycznych znajdującego się w Dziekanowie Nowym k. Łomianek przy ulicy Kolejowej 362/364. Szeroka oferta usług –  na miejscu nasi wyspecjalizowani fachowcy zajmą się profesjonalną naprawą, przeglądem lub konserwacją Waszego roweru, tak aby był w pełni przygotowany i gotowy do jazdy. Posiadamy specjalistyczne narzędzia diagnostyczne, dzięki którym bezproblemowo zdiagnozujemy wszystkie usterki. Dla pracowników naszego serwisu nie ma rzeczy niemożliwych.

30 MINUTOWY SZYBKI SERWIS

Początek sezonu to najwyższy czas aby zadbać o swój rower. Proponujemy Wam szybki serwis rowerowy w naszym salonie w Dziekanowie Nowym k. Łomianek. Nieważne czy jedziesz wzdłuż Wisły, przemierzasz Puszczę Kampinoską, czy po prostu potrzebujesz naprawić coś w swoim rowerze. W przeciągu 30 minut oczekiwania nasz mechanik wykona jedną z wybranych czynności serwisowych:

  • Naprawa ogumienia

  • Regulacja hamulców

  • Regulacja przerzutek

  • Centrowanie kół

  • Kasowanie luzów połączeń śrubowych

Inne czynności serwisowe ustalane są indywidualnie.

KONWERSJA ROWERU TRADYCYJNEGO NA ROWER ELEKTRYCZNY

Poza samym serwisem rowerów tradycyjnych i elektrycznych oferujemy także usługi konwersji roweru z tradycyjnego na  rower elektryczny. Jeśli nie chcesz wydawać fortuny na gotowy rower elektryczny, a masz już swoją tradycyjną wersję, to konwersja będzie idealnym rozwiązaniem!

Po więcej informacji na temat konwersji zapraszamy do zakładki :  KONWERSJA ROWERÓW

REGENERACJA BATERII LITOWO JONOWYCH

Może się zdarzyć, że bateria w Twoim rowerze elektrycznym, urządzeniu bądź innym pojeździe elektrycznym ulegnie awarii. Nie martw się, to nie koniec świata! Nasz serwis zajmuje się także profesjonalną regeneracją baterii litowo-jonowych.

Po więcej informacji na temat regeneracji baterii zapraszamy do zakładki: REGENERACJA BATERII

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług serwisowych na stronie: CENNIK

SERWIS ROWERÓW I ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH – KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem pod poniższym numerem telefonu lub adresem e-mail.

tel: 22 670 98 31
e-mail: [email protected]